Pickala Ladyjen tapahtumakalenteri 2013

TAPAHTUMAKALENTERI 2013

To 28.02.2013 Naisten ensitapaaminen / Golf Balance

Su 05.05.2013 Tosimimmit 1-osakilpailu/ Forest klo 13

La 11.05.2013 Markkinat

La 25.05.2013 Lady Saturday 1. + ohjelmaa ja ruokailu pelin jälkeen/Park klo 12.00

Su 26.05.2013 Tosimimmit 2-osakilpailu/ Seaside klo 13.00

Su 09.06.2013 Kansallinen Naisten Golfpäivä, golfaa naiselle ammatti, SGL TROPHY / Park

La 15.06.2013 Lady Saturday 2. + ohjelmaa ja ruokailu pelin jälkeen/ Forest klo 12.00

Su 30.06.2013 Tosimimmit 3-osakilpailu/Park klo 13.00

Pe 05.07.2013 Taittinger Mansikka & Shampanja/Park klo 12.00

La 20.07.2013 Ladies Open Gloria Lady Cup karsinta

To 25.07.2013 Pickala- Keimola ystävyysottelu Park klo 13.00

Su 04.08.2013 Ladies Golf Tour

Su 11.08.2013 Tosimimmit 4 -osakilpailu/Forest klo 13.00

La 17.08.2013 Lady Day 3. + ohjelmaa ja ruokailu pelin jälkeen/ Park klo 12.00

Su 18.08.2013 Andiata Ladies Open

Pe 30.08.2013 Sarfvik-Pickala ystävyysottelu klo 13.00

Su 01.09.2013 Tosimimmit 5-osakilpailu/Seaside klo 13.00

La 14.09.2013 Lady Day 4. + päättäjäiset Electic sekä Birdie palkinnot/Park klo 12.00

Su 22.09.2013 Tosimimmit 6-osakilpailu / palkitaan Grande Finalessa/Forest klo 13.00


BIRDIE PUU JA ECLECTIC KÄYNNISTYVÄT 01.06.2013

NAISTEN PELIMATKA …MAURITZBERG, RUOTSI 15-18.07.2013


NAISTOIMIKUNTA 2013

Sirpa Ylitalo PJ sirpa.ylitalo@welho.com 0400 506 976
Kitty Seppälä kitty@terveysvalmennus.fi 040 154 3437
Sari Lönn sari.lonn@gmail.com 041 456 3844
Anja Hutton anja.hutton@hotmail.com 050 545 6964
Sirkku Huikuri sirkku.huikuri@martela.fi 050 502 4616
Sanna Haavisto sanna.haavisto@pickalagolf.fi 040 674 6400
Anne-Mari Lehtonen ansku.lehtonen@marsky.fi 0400 760 073
Carita Lindeman carita.lindeman@hotmail.com 040 700 3794
Johanna Pursiainen pursiainen.johanna@gmail.com 045 125 1696


Toivotamme kaikki Pickalan Ladyt mukaan kesän tapahtumiin!
Autamme Teitä mielellämme kaikissa toimintaan liittyvissä asioissa,
ota rohkeasti yhteyttä!

Jaa:
Kategoriassa Naistoimikunta